Słoneczne Wzgórze +
Aktualności | Partnerzy | Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471

Szanowni Państwo,
W związku z faktem, iż oferta SŁONECZNE WZGÓRZE nieuchronnie dobiega końca, chcieliśmy poinformować, że wszystkie domy, które zaznaczone są kolorem zielonym podlegają rezerwacji tylko po indywidualnych uzgodnieniach z właścicielami spółki.
Dziękujemy jednocześnie za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą - to najlepiej obrazuje atrakcyjność oferty SŁONECZNE WZGÓRZE.

Jesteś tutaj: Aktualności / Zdjęcia z budowy - 2 Maj 2018

Słoneczne wzgórze - aktualności

Nowe mieszkania w Kołobrzegu

04.06.2017 r.

Czy zastanawiasz się nad zakupem nowego mieszkania w Kołobrzegu? Mamy dla Ciebie świetną informację. W Kołobrzegu powstaje osiedle – Słoneczne Wzgórze, składające się z 129 domów w zabudowie szeregowej. Szeregi składają się z 4 lub maksymalnie 7 domów.

Każde mieszkanie ma powierzchnię około 102 m2, przynależny ogród, miejsca parkingowe oraz wiaty garażowe (dla wybranych mieszkań) w cenie. Plan osiedla przewiduje wiele przestrzeni dla mieszkańców, plac zabaw, boisko. Dwie bramy wjazdowe sterowane za pomocą aplikacji w smartfonie, umożliwiają sprawną komunikację.

Każdy Klient ma możliwość dowolnego aranżowania swojego mieszkania. W tym aspekcie, ograniczeniem są jedynie ściany nośne budynków. Parter może składać się z dużej otwartej przestrzeni z kuchnią i salonem, jak również może np. posiadać mniejszą kuchnię i dodatkowy pokój. Architekci współpracujący z deweloperem z chęcią doradzą najlepsze rozwiązanie dedykowane indywidualnym potrzebom każdego z Klientów.

Niezaprzeczalną zaletą zakupu nowego mieszkania w Kołobrzegu jest fantastyczne położenie i klimat. Jedyne 2,7 km w linii prostej od morza, pozwala na codzień odczuwać morską bryzę. Świetne powietrze, ścieżki rowerowe, plaże i lasy są na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w działających w Kołobrzegu hotelach, bez trudu znajdziemy bogatą ofertę spa, baseny, sauny oraz siłownie a świetną kolację zjemy w jednej z licznych restauracji znajdujących się na bulwarze oraz w centrum miasta. Kołobrzeg to zdecydowanie bardzo dobre miejsce do życia, gdyż spokój i zalety miasta uzdrowiskowego łączy z biznesem, który rozwija się w wielu, często zaskakujących branżach, np. e-commerce i it.

Deweloperzy budujący w Kołobrzegu, często oferują bardzo drogie mieszkania i apartamenty, przeznaczone typowo pod rynek inwestycyjny i dla wynajmu. Nasza oferta to duże mieszkania z ogrodem na zamkniętym strzeżonym osiedlu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Na mieszkanie w Słonecznym Wzgórzu może pozwolić sobie praktycznie każdy.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Rozpoczynam właśnie budowę i sprzedaż kolejnego etapu!

Oferta – nowe mieszkania w Kołobrzegu w domach szeregowych.

W dniach 28.01-06.02 br biuro będzie nieczynne.
Pozostajemy do dyspozycji pod nr tel.: 725 600 500
lub email: biuro@osiedelsw.pl
Za utrudnienia przepraszamy
Prezentacja Video