Słoneczne Wzgórze +
Aktualności | Partnerzy | Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471

Szanowni Państwo,
W związku z faktem, iż oferta SŁONECZNE WZGÓRZE nieuchronnie dobiega końca, chcieliśmy poinformować, że wszystkie domy, które zaznaczone są kolorem zielonym podlegają rezerwacji tylko po indywidualnych uzgodnieniach z właścicielami spółki.
Dziękujemy jednocześnie za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą - to najlepiej obrazuje atrakcyjność oferty SŁONECZNE WZGÓRZE.

Jesteś tutaj: Aktualności / Zdjęcia z budowy - 2 Maj 2018

Słoneczne wzgórze - aktualności

Czy warto kupić apartament nad morzem?

27.05.2017 r.

Jeżeli bywasz nad Polskim morzem z pewnością wiesz, jak wspaniałe może być to miejsce – kto z nas nie chciałby przebywać tam częściej? Ciepły i biały piasek pod stopami, szum fal i śpiew ptaków – dodaj do tego romantyczny zachód słońca na swoim własnym tarasie!

Możesz przebywać nad morzem dłużej niż tydzień w roku – zainwestuj w taką nieruchomość, jak apartament nad morzem lub dom szeregowy i ciesz się wiecznymi wakacjami! Oczywiście możesz także wynajmować nieruchomość turystom – to dodatkowa forma zysku, która często staje się głównym źródłem utrzymania. Zakup nieruchomości nad morzem to dobra inwestycja twoich funduszy, a dodatkowo możesz sam z niej korzystać poza sezonem. Turyści nigdy nie przestaną przyjeżdżać nad wybrzeże – twój apartament nad morzem może wciąż cieszyć się dużą popularnością, mimo upływu lat. Wynajem apartamentów nad morzem to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza w Kołobrzegu, który jest liderem pod względem ilości turystów nad polskim morzem.

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi monotonnego życia  w czterech ścianach – na pewno chętnie podróżujesz. Wielu z nas może pozwolić sobie na urlop tylko raz w roku – dla niektórzy taka opcja nie wchodzi w grę. Pomyśl o tym, że apartament nad morzem to miejsce, w którym możesz ładować baterię w weekendy – masz nieograniczoną możliwość przebywania w nim w trakcie roku. Pamiętasz ile razy musiałeś szukać noclegu przed wyjazdem? Setki telefonów, maili – a najlepsze lokale są już i tak od dawna zajęte. Kiedy chcesz spontanicznie spakować się i wyjechać – nie masz takiej możliwości, ponieważ ktoś inny zrobił rezerwację pół roku wcześniej. Właśnie dlatego posiadanie takiego lokalu jak apartament nad morzem, może być dla ciebie prawdziwym wybawieniem w tej kwestii. Również twoi bliscy będą ci wdzięczni za tą możliwość. To dobra inwestycja i zabezpieczenie finansowe – pamiętaj, że zawsze możesz wynająć apartament turystom i zarabiać na tym.

Zakup nieruchomości nad morzem to sprawdzona i pewna forma lokowania funduszy – coraz częściej Polacy decydują się na zakup mieszkania pod wynajem, a atrakcyjna lokalizacja nad morzem tylko sprzyja popularności tego rozwiązania. Apartamenty na sprzedaż w takiej lokalizacji jak wybrzeże, są sprzedawane bardzo szybko – nie brakuje osób, które wierzą w potencjał wynajmu jak i wynajmujących. 

Zakup nieruchomości nad morzem wiąże się także z innymi kwestiami, takimi jak wykończenie i wyposażenie apartamentu. Jeżeli chcemy wynajmować apartament w trakcie naszej nieobecności – każdorazowo musi być on posprzątany przed przyjazdem gości. Nie da się załatwić tego na dużą odległość, dlatego możesz też wynająć firmę zarządzającą apartamentem i powierzyć jej opiekę nad nim. Współpracujemy z firmami, które kompleksowo obsłużą Państwa nieruchomości.

W dniach 28.01-06.02 br biuro będzie nieczynne.
Pozostajemy do dyspozycji pod nr tel.: 725 600 500
lub email: biuro@osiedelsw.pl
Za utrudnienia przepraszamy
Prezentacja Video