Słoneczne Wzgórze +
Aktualności | Partnerzy | Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471

Szanowni Państwo,
W związku z faktem, iż oferta SŁONECZNE WZGÓRZE nieuchronnie dobiega końca, chcieliśmy poinformować, że wszystkie domy, które zaznaczone są kolorem zielonym podlegają rezerwacji tylko po indywidualnych uzgodnieniach z właścicielami spółki.
Dziękujemy jednocześnie za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą - to najlepiej obrazuje atrakcyjność oferty SŁONECZNE WZGÓRZE.

Domy na sprzedaż w Kołobrzegu…w cenie mieszkania!

Nowe domy na sprzedaż w Kołobrzegu – inwestycja, na którą czekałeś!

Są takie inwestycje mieszkaniowe nad polskim morzem, które wyróżniają się na tle konkurencji. Zdecydowanie należy do nich osiedle Słoneczne Wzgórze. Łączy w sobie wiele korzyści, dzięki doskonałej lokalizacji oraz szeregu wygód jakie oferuje swoim przyszłym mieszkańcom. Oddzielnie murowane domy z przestronnymi działkami w spokojnej, ale jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Kołobrzegu. Zaledwie 3 kilometry do ścisłego centrum miasta oraz 2,5 kilometra do malowniczej i ustronnej plaży, pozwalającej w pełni wypocząć z dala od turystycznego zgiełku. Korzystaj ze wszystkich atrakcji i walorów nadmorskiego uzdrowiska Kołobrzeg, a przy tym ciesz się prywatnością i przestrzenią własnego domu z ogrodem i tarasem blisko najistotniejszych punktów miasta.

Osiedle Słoneczne Wzgórze to teren bardzo dobrze zagospodarowany przestrzennie. Każde ze 129 szeregowych domów zostało wkomponowane w otoczenie i zaprojektowane tak, aby swoim właścicielom zapewnić maksimum prywatności i niezależności, tak charakterystycznych dla jednorodzinnych domów wolnostojących.

Nowoczesność, energooszczędność i funkcjonalność

Kompleksowe podejście do użyteczności i wygody, pozwoliło zastosować podczas projektowania i prac budowlanych wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców osiedla. Począwszy od energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań jak termoizolacyjne materiały, możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, internetowe łącze światłowodowe czy sterowanie bram wjazdowych za pomocą smartfona. Ale to nie wszystko! Ogródki przynależne do każdego z domów mają od 170 do nawet 400 metrów kwadratowych. Jeśli lubisz kontakt z naturą, zielenią, a może twoją pasją jest ogrodnictwo, jednak do tej pory posiadałeś jedynie balkon na piętrze w bloku, teraz możesz spełnić swoje marzenia. Smaczna kawa w blasku porannego słońca, zabawy z dziećmi na własnej ogrodowej huśtawce, a może sesja jogi na własnym tarasie. To wszystko i jeszcze więcej zyskasz kupując nowy dom na osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu. Zamieszkaj we własnym domu z przestronnym ogrodem – w cenie mieszkania!

Wnętrza, których nie będziesz chciał opuszczać

Nowoczesna minimalistyczna architektura budynków oraz wnętrz, sprawia, iż inwestycja posiada niemal ponadczasową estetykę. Każdy aspekt został starannie przemyślany, tak by zapewnić lokatorom doskonałą funkcjonalność i układ pomieszczeń. Wysokiej klasy stolarka drzwiowa oraz okienna. Podczas projektowania postawiliśmy nacisk na duże i przestrzenne okna, tak by mieszkanie (zgodnie z nazwą samego osiedla) było jasne i nasłonecznione naturalnym światłem. Przestronne wnętrza to również zasługa podwyższonych sufitów oraz odpowiedniego rozmieszczenia wyjść na ogród i taras. Domy wykończone są w wysokim standardzie deweloperskim. Ściany zostały pomalowane na uniwersalny biały kolor. Podłączone są wszelkie niezbędne instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne.

Aby zapewnić naszym klientom pełen komfort oraz kompleksowy zakup nieruchomości, oferujemy możliwość skorzystania z naszych gotowych projektów aranżacji wnętrz lub współpracę z zaprzyjaźnionym z inwestorem biurem architektonicznym. Zaprojektuj wnętrze dedykowane twoim indywidualnym potrzebom oraz potrzebom twoich najbliższych.

Napisz do nas

Nie czekaj i zacznij rozmowę

Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości!
Dziękujemy za kontakt! Wkrótce się odezwiemy!
W dniach 28.01-06.02 br biuro będzie nieczynne.
Pozostajemy do dyspozycji pod nr tel.: 725 600 500
lub email: biuro@osiedelsw.pl
Za utrudnienia przepraszamy
Prezentacja Video