Słoneczne Wzgórze +
Aktualności | Partnerzy | Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471

Szanowni Państwo,
W związku z faktem, iż oferta SŁONECZNE WZGÓRZE nieuchronnie dobiega końca, chcieliśmy poinformować, że wszystkie domy, które zaznaczone są kolorem zielonym podlegają rezerwacji tylko po indywidualnych uzgodnieniach z właścicielami spółki.
Dziękujemy jednocześnie za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą - to najlepiej obrazuje atrakcyjność oferty SŁONECZNE WZGÓRZE.

Jesteś tutaj: Aktualności / Zdjęcia z budowy - 2 Maj 2018

Słoneczne wzgórze - aktualności

Domy na sprzedaż Kołobrzeg

18.06.2020 r.

Domy na sprzedaż Słoneczne Wzgórze – osobne murowane domy w zabudowie szeregowej

 

Położna w cichej i spokojnej okolicy inwestycja 129 domów szeregowych urzeka swoją wyjątkowością. Komfort – to słowo klucz jakie przeświecało nam podczas każdego etapu prac. Chcieliśmy dostarczyć naszym klientom miejsce, do którego będą z utęsknieniem i radością wracać każdego dnia.  Cały teren został starannie przemyślany i drobiazgowo zagospodarowany, tak być dać każdemu z mieszkańców prywatną przestrzeń charakterystyczną dla jednorodzinnych domów wolnostojących. Domy na osiedlu Słoneczne Wzgórze są położone zaledwie 3 km od ścisłego centrum Kołobrzegu oraz 2,5 km od malowniczej plaży. Zaraz przy wjeździe na osiedle zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej. Cały teren osiedla jest ogrodzony i strzeżony, tak byś miał pewność, co do bezpieczeństwa Twojej nieruchomości oraz mienia. Bądź również spokojny podczas zabawy Twoich dzieci na świeżym powietrzu. A świeżego i czystego powietrza w tej okolicy nigdy Ci nie zabraknie! Kołobrzeg w całym kraju słynie z pięknych, szerokich plaż oraz wysokiej jakości powierza i uzdrowiskowego mikroklimatu.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – zamieszkaj w Kołobrzegu!

 

Do budowy oraz wykończenia domów wykorzystaliśmy wyłącznie wysokogatunkowe surowce i materiały. To gwarancja wytrzymałości oraz trwałości na wiele pokoleń. Nowoczesność – budynki są tak zaprojektowane, aby były energooszczędne. Istnieje również możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, co pozwala na znaczne oszczędności w rachunkach za elektryczność, ogrzewanie i wodę. Nowoczesność! Na teren osiedla prowadzą dwie bramy wjazdowe ze sterowaniem za pomocą Twojego smartfona. Zapomnij na zawsze o zgubionych kluczykach czy rozładowanych bateriach pilotów, przejdź na wyższy poziom. Nowoczesność po raz trzeci! Do osiedla podłączone zostało szybkie, światłowodowe łącze internetowe. Do każdego domu przynależą aż dwa miejsca parkingowe oraz ogródki wielkości od 170 do nawet 400 m2. Każdy dom to również własny strych, co znacząco podnosi komfort przechowywania i adaptacji w nowym domu, a na terenie wybranych posesji znajdują się wiaty garażowe. Oferta.

 

Architektura wnętrz domów Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu

 

W wnętrzach postawiliśmy główny nacisk na ergonomię pomieszczeń. Układ jest funkcjonalny, ustawny, pełen światła i przestrzeni. To głównie zasługa podwyższonych sufitów o wysokości 2,70 m oraz dużych i licznych okien. Salony zostały połączone z aneksem kuchennym aby, otrzymać zwiększoną powierzchnię użytkową domu. W salonach i kuchniach znajdują się wygodne wyjścia na taras i ogród. Jak sama nasza nazwa wskazuje, pomieszczenia są słoneczne, doświetlone oraz tak zaprojektowane, by zapewnić domownikom jak najbliższy kontakt z otaczającą naturą. Domy oddawane są w stanie deweloperskim, podłączone są wszystkie niezbędne instalacje wodne, kanalizacyjne oraz elektryczne. Podczas wykańczania domu, możesz skorzystać z naszych gotowych projektów aranżacji wnętrz lub rozpocząć współpracę z naszym zaprzyjaźnionym biurem architektonicznym, by zaprojektować swoje idealne i najlepiej pasujące do Ciebie i Twojej rodziny wnętrze. Zobacz wybrane wizualizacje domów

 

Dobra lokalizacja i atrakcyjna cena – domy nad morzem i blisko centrum Kołobrzegu.

 

Oprócz dbałości o teren osiedla oraz wnętrza waszych domów, cała inwestycja została zlokalizowana tak, aby zapewnić bliski kontakt z zielenią i plażą, ale również łatwy i sprawny dojazd do centrum Kołobrzegu. Na teren osiedla prowadzą dwie asfaltowe drogi dojazdowe, ul. Janiska oraz ul. Działkowa. Bliskość centrum Kołobrzegu to nie wszystko, zaledwie 5 minut samochodem dzielić Cię będzie od obwodnicy Kołobrzegu, drogi ekspresowej S6 i S11. Poruszaj się szybko i wygodnie w każdą część miasta, nawet w sezonie wysokim.

 

Dom z ogrodem w cenie mieszkania? To możliwe! Chcieliśmy zaoferować klientom możliwość zamieszkania we własnym domu z ogródkiem, w cenie mieszkania w Kołobrzegu, a jednocześnie zapewnić bliskość najważniejszych punktów miasta oraz plaży. W stronę wybrzeża można wygodnie dojść piechotą, przez malownicze łąki i lasy. Niezwykle atrakcyjne tereny na codzienne spacery z dziećmi, psem lub poranny jogging czy jazdę rowerem. Lokalizację domów na Słonecznym Wzgórzu zdecydowanie docenią osoby lubiące sport i aktywność fizyczną.

 

Godny zaufania deweloper oraz sprawny zarządca

 

Wybierz dewelopera o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującego pełne bezpieczeństwo Twojego zakupu. Spółka KTK Nieruchomości S.C. została założona przez dwóch doświadczonych inwestorów i przedsiębiorców – Przemysława Korbanka oraz Macieja Trzcińskiego. To już kolejna inwestycja, którą z sukcesem realizują. W portfolio spółki znajdują się apartamentowce oraz obiekty restauracyjno-gastronomiczne, zarówno w Kołobrzegu, jak i innych miastach Polski. Zakup domu na naszym osiedlu to transakcja kompleksowa. W raz z zakupem nieruchomości otrzymujesz gotową ofertę administratora, która zapewni sprawny wywóz śmieci, opiekę nad terenem i pielęgnacją zieleni, utrzymaniem czystości oraz obsługę konserwatorską i serwisową domowych instalacji. Tobie pozostaje tylko cieszyć się nowym domem i okolicą.

 

Domy nad morzem w Kołobrzegu – tu chce się żyć, tu chce się mieszkać!

 

Uzdrowisko, kurort, centrum kulturowe, restauracje, kina, parki… Wszystko czego możesz potrzebować znajdziesz w Kołobrzegu! To unikalne miasto w skali całej Polski, na nawet Europy. Malowniczo położne na morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Parsęty, od dziesięcioleci ma status uzdrowiska i wymarzonego kierunku wakacyjnego. To głównie zasługa wyjątkowo czystego i bogatego w mikroelementy powietrza, korzystanie wpływającego na stan zdrowia swoich mieszkańców. Kołobrzeg otaczają liczne parki krajobrazowe oraz naturalne obszary chronione. Kilkanaście kilometrów wyjątkowo malowniczych i szerokich plaż, przyciąga co roku tysiące turystów oraz osób chcących osiedlić się tutaj na stałe. Sprawia to, iż zakup nieruchomości na terenie Kołobrzegu to doskonała inwestycja, która z roku na rok będzie wyłącznie podnosić swoją rynkową wartość. W Kołobrzegu, zarówno w sezonie letnim jak i zimowym, kwitnie życie kulturalne, sportowe oraz rozrywkowe. Miasto nie pozwoli Ci się nudzić! Romantyczne spacery po kołobrzeskiej starówce? Wycieczki rowerowe przez lasy wzdłuż brzegu morza? Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Kołobrzeg – tu chcę mieszkać, tu chcę wypoczywać!

Poznajmy się bliżej 🙂

W dniach 28.01-06.02 br biuro będzie nieczynne.
Pozostajemy do dyspozycji pod nr tel.: 725 600 500
lub email: biuro@osiedelsw.pl
Za utrudnienia przepraszamy
Prezentacja Video