Słoneczne Wzgórze +
Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471
Jesteś tutaj: Aktualności / Zdjęcia z budowy - 2 Maj 2018

Słoneczne wzgórze - aktualności

Domy na sprzedaż Kołobrzeg

07.01.2018 r.

Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu, to osiedle nowoczesnych domów w cenie mieszkania. Inwestycja, zlokalizowana jedynie 2,7 km od morza oraz niecałe 5 minut samochodem od centrum miasta to wspaniała alternatywa dla mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Nasze domy składają się z parteru oraz piętra o powierzchni 102 m2 oraz przestronnego, wysokiego poddasza o powierzchni aż 20 m2. Na poddasze prowadzą wygodne schody a pomieszczenie posiada 2 okna oraz możliwość dowolnej aranżacji.

Dzięki temu, cena za m2 domu oscyluje w granicach 4300 zł za m2 a dodatkowo otrzymują Państwo własną działkę przynależną do domu, którą można zaadaptować na piękny ogród.

W 1 etapie budowy naszego osiedla, sprzedaliśmy już wszystkie, 23 domy. 7 domów jest już zamieszkanych przez rodziny, które chwalą sobie jakość, lokalizację oraz cenę.

Kolejne domy są wykańczane i już wkrótce przyjmą kolejne rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolejnego etapu, w którym wybudowaliśmy dla Państwa 14 domów w dwóch szeregach.

Oferujemy na sprzedaż nowe domy w Kołobrzegu, bezpośrednio od dewelopera. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży aby uzyskać wsparcie w zakresie finansowania oraz kupić bez bez żadnych prowizji. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów dlatego nie korzystamy z usług pośredników.

Domy mogą Państwo dowolnie zaaranżować, zmieniając układ pomieszczeń według własnych preferencji.

Z przyjemnością oprowadzimy Państwo po terenie naszego osiedla, pokażemy przykładowe domy oraz porozmawiamy o dedykowanej ofercie.

Zapraszamy