Słoneczne Wzgórze +
+48 725 600 500
23
22
21
20
19
15
18
17
16
14
13
12
11
10
9
8
7
6
4
5
3
2
1
Dom nr. 3 Zarezerwowany
Powierzchnia:
102,05 m2
Działka:
102,05 m2
Wiata garażowa:
Nie
Balkon:
Tak
Cena od:
BRUTTOPROMOCJA
Wybierz dom w którym chciałbyś zamieszkać.
Status Wolny
Powierzchnia domu
102,89 m2
Balkon
Tak
Powierzchnia działki
222 m2
Wiata garażowa
Nie
Cena
od 485 000 zł
BRUTTO
Status Wolny
Powierzchnia domu
102,89 m2
Balkon
Tak
Powierzchnia działki
223 m2
Wiata garażowa
Nie
Cena
od 485 000 zł
BRUTTO

Oferujemy Państwu nowe mieszkania, apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Kołobrzegu. Słoneczne Wzgórze to nowoczesne osiedle, które zaprojektowane zostało tak, aby umożliwić komfortowe i spokojne życia wszystkim mieszkańcom. Do każdego domu szeregowego, przynależy własny ogród, taras, dwa miejsca postojowe, część domów posiada również wiaty garażowe.

Na osiedlu domów Słoneczne Wzgórze znajduje się również wiele, darmowych miejsc postojowych, dzięki czemu odwiedzający mieszkańców goście nie mają problemu z parkowaniem. Osiedle posiada dwie niezależne bramy wjazdowe z nowoczesnym systemem sterowania za pomocą własnego smartfonu! Już dość, zagubionych kluczyków czy rozładowanych baterii, instalujesz aplikację i to wszystko.

Wszystkie domy mogą Państwo dowolnie zaaranżować oraz rozplanować ułożenie pomieszczeń, ograniczają nas jedynie ściany nośne. Chętnie odpowiemy na pytania, jak mogą wyglądać Państwa mieszkania. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wizualizacje 3D przykładowych domów.

Oprócz świetnego zagospodarowania terenu, jak plac zabaw, boisko, miejsca odpoczynku, oferujemy wysokiej klasy usługę administrowania osiedlem. Mogą być Państwo pewni, iż jako zarządcy będziemy dokładnie doglądać czystości osiedla, części wspólnych, ogrodów oraz bezpieczeństwa tak, aby osiedle zawsze było wizytówką Państwa jak i nas, jako wykonawcy i zarządcy.

Deweloper KTK Nieruchomości S.C. w Kołobrzegu oferuje na sprzedaż nowe tanie domy nad morzem w Kołobrzegu, mieszkania oraz apartamenty. Zapytaj o aktualną ofertę i już dziś zamieszkaj i inwestuj w Kołobrzegu.

Kołobrzeg to świetne miejsce do inwestowania na rynku nieruchomości. Dynamicznie rozwijające się zaplecze hotelarskie, liczne atrakcje, miejsca odnowy biologicznej a przy tym fantastyczna przyroda, szerokie plaże i czysta woda, powodują iż do Kołobrzegu co roku przybywają miliony turystów. Dość powiedzieć, iż liczba turystów jest większa niż w trójmieście. Rynek wynajmu nieruchomości, apartamentów wakacyjnych oraz sprzedaży mieszkań rozwija się dynamicznie. Zakup nieruchomości w Kołobrzegu to dobra inwestycja na lata.

Napisz do nas

Nie czekaj i zacznij rozmowę

Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości!
Dziękujemy za kontakt! Wkrótce się odezwiemy!