Słoneczne Wzgórze +
Aktualności | Partnerzy | Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471

Szanowni Państwo,
W związku z faktem, iż oferta SŁONECZNE WZGÓRZE nieuchronnie dobiega końca, chcieliśmy poinformować, że wszystkie domy, które zaznaczone są kolorem zielonym podlegają rezerwacji tylko po indywidualnych uzgodnieniach z właścicielami spółki.
Dziękujemy jednocześnie za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą - to najlepiej obrazuje atrakcyjność oferty SŁONECZNE WZGÓRZE.

Aranżacja wnętrza - Light z kuchnią

O wnętrzu

Dom powinien być miejscem, do którego wracamy by odpoczywać. W trosce o komfort mieszkania na nowym Osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu zadbano o nowoczesną aranżacje wnętrz z wykorzystaniem modnych szarości, bieli i drewna. To połączenie sprawia, że pomieszczenia są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim przytulne.

Kontrastujące jasne ściany z ciemnym umeblowaniem to zabieg, który powoduje, że przestrzeń nabiera nowoczesnego wyrazu. Postawiono również odejść od klasycznych rozwiązań i położono na podłogę beton architektoniczny. W aranżacji postawiono na białe kuchenne blaty połączone z ciemnobrązowymi drewnianymi szafkami. Ich pojemność pozwala na ukrycie elementów kuchennego wyposażenia, co jest gwarancją trwałego porządku. Nie zabrakło również miejsca na nowoczesny sprzęt w postaci zmywarki, piekarnika i indukcyjnej płyty grzewczej. Kuchnia została połączona z jadalnią i salonem, dzięki czemu praktycznie zagospodarowano przestrzeń. Podwójne, balkonowe drzwi umieszczone naprzeciwko siebie zapewniają domownikom piękny widok na zielony ogród. W części kuchenno-jadalnej mieści się również duże okno, dzięki czemu pomieszczenie ma dostęp do naturalnego światła. Zatroszczono się również o obecność sporej liczby lamp sufitowych, które gwarantują prawidłowe oświetlenie wieczorami.

W części wypoczynkowej projektanci umieścili niewielki kominek, który zapewni ciepło w chłodniejsze dni. Biel ścian podkreśla jego elegancki design. Dobór ciemnoszarych mebli wypoczynkowych oraz elementów dekoracyjnych sprawia, że salon charakteryzuje się wysoką estetyką. Ciekawym rozwiązaniem są drewniane wstawki wykorzystane na ścianie z telewizorem oraz jako ozdoba podkreślająca schody prowadzące na pierwsze piętro domu. Zostały one oddzielone od salonu poprzez szklaną szybę, co jest jednym z nowoczesnych rozwiązań coraz częściej stosowanych w aranżacji wnętrz. Jeżeli szukasz nowocześnie urządzonego domu zapoznaj się z ofertą eleganckich wnętrz szeregowców na nowym Osiedlu Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu.

Do aranżacji wnętrz używany najlepszych materiałów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń jak piły formatowe, strugarki, piły panelowe.

Słoneczne wzgórze

Galeria aranżacji

Napisz do nas

Nie czekaj i zacznij rozmowę

Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości!
Dziękujemy za kontakt! Wkrótce się odezwiemy!
Prezentacja Video