Słoneczne Wzgórze +
Aktualności | Partnerzy | Posesja Kapitańska - apartamenty na sprzedaż nad morzem w Grzybowie
+48 725 600 500 +48 509 474 471

Szanowni Państwo,
W związku z faktem, iż oferta SŁONECZNE WZGÓRZE nieuchronnie dobiega końca, chcieliśmy poinformować, że wszystkie domy, które zaznaczone są kolorem zielonym podlegają rezerwacji tylko po indywidualnych uzgodnieniach z właścicielami spółki.
Dziękujemy jednocześnie za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą - to najlepiej obrazuje atrakcyjność oferty SŁONECZNE WZGÓRZE.

Aranżacja wnętrza - Light z kominkiem

O wnętrzu

Elegancki apartament w Kołobrzegu na Osiedlu Słoneczne Wzgórze to miejsce łączące elegancje i wygodę. Wnętrze zostało urządzone z uwzględnieniem nowoczesnych trendów w aranżacji.

Niewielki korytarz oddzielający od wejścia kuchnie połączoną z jadalnią oraz salon to praktyczne rozwiązanie na miarę najnowszych trendów. Projektanci postawili na połączenie modnego minimalizmu z funkcjonalnością. Kuchnia została oddzielona od salonu stołem jadalnianym, dzięki czemu uniknięto konieczności stawiania dodatkowej ściany i zachowano sporą przestrzeń. Obecność klasycznej, białej farby na ścianach i wykorzystanie kontrastu z ciemnymi dodatkami i meblami powodują, że wnętrze charakteryzuje się nowoczesnym designem. Troska o doskonałe, naturalne oświetlenie w postaci dużego, kuchennego okna oraz zamontowania w salonie drzwi balkonowych, które prowadzą prosto do ogrodu, przekłada się na wysoki komfort użytkowania pomieszczeń.

Projektanci wnętrz apartamentu zachowali najwyższą staranność w wyborze wyposażenia. Szafki kuchenne wykonane z naturalnego drewna w jasno brązowym kolorze prezentują się estetycznie na tle białych ścian. Postawiono nie tylko na klasyczne szafki stojące, ale także na obszerne szafki wiszące wyposażone w praktyczne półki i szuflady. Takie rozwiązanie pozwoli zachować porządek przyszłym właścicielom. Rozkładana kanapa wypoczynkowa w salonie umożliwia jej wykorzystanie zarówno jako klasycznej sofy jak i łóżka. Modna pufa z wełnianej plecionki idealnie pasuje do niskiego, szklanego stolika umieszczonego na środku pomieszczenia. Estetyczny, ciemny kominek został wmontowany w ścianę salonu, dzięki czemu nienachalnie współgra z całością aranżacji. Ciekawym rozwiązaniem jest także drewniana wstawka z bali zamieszczona na ścianie z telewizorem. Wysokiej jakości wykończenia i dbałość o najmniejsze detale w aranżacji sprawiają, że apartament jest idealnym miejscem dla każdego poszukującego komfortowego mieszkania na terenie Kołobrzegu.

Słoneczne wzgórze

Galeria aranżacji

Napisz do nas

Nie czekaj i zacznij rozmowę

Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości!
Dziękujemy za kontakt! Wkrótce się odezwiemy!
W dniach 28.01-06.02 br biuro będzie nieczynne.
Pozostajemy do dyspozycji pod nr tel.: 725 600 500
lub email: biuro@osiedelsw.pl
Za utrudnienia przepraszamy
Prezentacja Video